CYBER MONDAY 15%

Calvin Klein CK Be тоалетна вода за мажи и жени 50мл

Идејата за мирисот е “be-yourself” или “биди ти“. Транспарентен, нежен и многу секси. Свеж, дрвенест унисекс мирис со свежо отворање со ноти на бергамот, мандарина, смрека, лаванда, пепрминт и зелени ноти. Во срцевината на мирисот лежат нотите на јасмин, орхидеја, фрезија, магнолија, со свеж шмек на праска. Основата се состои од ноти на кедарово дрво, килибар, мошус, сандалово дрво и ванила.

2,290 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.