Calvin Klein Euphoria Intense тоалетна вода за мажи

Calvin Klein Euphoria for Men Intense е посладок за разлика од оригиналнот Euphoria, со помалку ароматични акорди, но, сепак е нагласено ориентален и поинтензивен. Заснован e на нотите на растението мира, зачини, килибар, ветивер, лабданум и агарово дрво. Шишенцето ја следи формата на претходното издание на парфемот Euphoria, со тоа што ова е во помодерен и поелегантен дизајн, со боја на килибар.

4,130 ден5,230 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.