НА ПОПУСТ 10%

Calvin Klein Euphoria парфем за жени

Егзотичниот цветно-овошен мирис Euphoria е лансиран во 2005 година. Мирисот е сочен и блескав како овошје, како мирисите кои ги содржи во себе. Мистериозен и привлечен како темно егзотично цвеќе, мирисот ве повикува да уживате во задоволствата на животот. Клучните ноти на мирисот се шипинка, јапонско јаболко, зелени листови, лотус, црна орхидеја, црвено дрво, црна љубичица и килибар. 

3,610 ден4,509 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.