НА ПОПУСТ 27%

❤️Calvin Klein Euphoria тоалетна вода за мажи

Машката верзија на Euphoria ја содржи истата филозофија на “мирис на слобода“. Класичниот ароматичен дрвенест мирис во ретро стил, се заснова на модерна основа со ориентални нијанси. Ненаметливата свежина е збогатена со зачини. Парфемот е заклучен во привлечно шишенце со современ “технички“ дизајн, карактеристичен за CK. Почетокот на мирисот е силен и зачинест со нотите на бибер, ѓумбир, Sudachi и “ноти на дожд“. Срцевината на мирисот е составена од зелените свежи ноти на црн босилек, кедар и жалфија. Благо-ориенталната основа содржи пачули, секвоја, килибар и мошус.

2,700 ден3,760 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.