CANNABO АНТИЦЕЛУЛИТЕН ГЕЛ

НАМАЛУВА МАСНИ НАСЛАГИ-ПОДОБРУВА ЦИРКУЛАЦИЈА-ПОДОБРУВА ЛИМФНА ДРЕНАЖА

  • Антицелулитен гел со природен CBD и растителни екстракти од бршлен, див костен, готу кола, семки од грозје, кофеин и витамин Е.
  • Ја спречува појавата на целулит. Помага во детоксикација и ревитализација на структурата на кожата.

Туба 150 ml

716 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.