CANNABO БАЛСАМ ЗА УСНИ

ЗАШТИТУВА-ХИДРИРА-РЕГЕНЕРИРА

  • Балсам за усни со CBD 50 mg, бадемово масло и витамин Е.
  • Ги заштитува и негува сувите и испукани усни.

Туба од 10 ml

374 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.