CANNABO EXCLUSIVE ДНЕВНА И НОЌНА КРЕМА

ДЕТОКСИЦИРА – ЗАШТИТУВА – ХИДРИРА – РЕГЕНЕРИРА

  • Дневен крем со природен екстракт од канабид (CBD), 24 каратно злато, хијалурон, колаген, витамин E и пантенол.
  • Ноќен крем со природен екстракт од канабис (CBD), 24 каратно злато, хијалурон, колаген, ретинол, витамин E и шеа путер.
  • врстува контурите на лицето и заштитува од предвремено стареење на кожата, ја поттикнува регенерацијата и создавањето на колаген, ја смирува кожата, ги намалува пигментациите, црвенилото и иритациите и го воедначува тенот.

Стаклени теглички 50 ml

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.