CANNABO HERB КРЕМ

СМИРУВА ВОСПАЛЕНИЕ – ЗАШТИТУВА – РЕГЕНЕРИРА

  • Крем за усни со CBD 200 mg, екстракт од цвет од невен, екстракт од цвет од кантарион, цинк оксид и талк.
  • Намалува болка, печење, чешање и помага во сушење на меурчињата предизвикани од herpes simplex.

Туба од 30 g

670 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.