CANNABO КРЕМ ЗА РАЦЕ

ЗАШТИТУВА-ХИДРИРА-РЕГЕНЕРИРА

  • Крем за раце со CBD 50 mg, екстракт од невен, витамин E и пантенол.
  • Штити , хидрира, регенерира и заштитува од предвремено стареење на кожата.

Туба од 50 ml

397 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.