CANNABO ЛОСИОН ЗА ТЕЛО

РЕЛАКСИРА-ХИДРИРА-РЕГЕНЕРИРА

  • Лосион за тело со CBD 150 mg , екстракт од невен, екстракт од арника, витамин E, бадемово масло и пантенол.
  • Ја храни и негува кожата, ја одржува нејзината влажност и еластичност, намалува иритации и црвенило и ја заштитува од предвремено стареење.

Туба од 150 ml

721 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.