CANNABO МАСЛО ЗА МАСАЖА

  • Масло за масажа со CBD 150 mg, семе коноп, масло од лаванда, витамин E, бадемово масло.
  • Релаксира, ги намалува воспалението, болките, напнатоста, вкочанетоста на мускулите и зглобовите.

Пластично шише од 150 ml

868 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.