CANNABO РЕВЕН ПЛУС

СМИРУВА ВОСПАЛЕНИЕ- ПОДОБРУВА ЦИРКУЛАЦИЈА-ПОДОБРУВА ЛИМФНА ДРЕНАЖА

  • Крем за вени со природен CBD и растителни екстракти од див костен, арника и винова лоза.
  • Го намалува чувството на замор, тежина, оток и болка во нозете.

Туба 150 ml

721 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.