CANNABO СЕТ ДНЕВЕН КРЕМ НОЌЕН КРЕМ И БАЛСАМ ЗА УСНИ

ДЕТОКСИЦИРА – ЗАШТИТУВА – ХИДРИРА – РЕГЕНЕРИРА

  • Дневен крем со CBD 50 mg, хијалурон, колаген, витамин E и пантенол.
  • Ноќен крем со CBD 50 mg, хијалурон, колаген, ретинол, витамин E и пантенол.

Има anti-age ефект, детоксицира, хидрира, регенерира и заштитува од предвремено стареење на кожата.

Туби 50 ml

 

БАЛСАМ ЗА УСНИ

ЗАШТИТУВА-ХИДРИРА-РЕГЕНЕРИРА

  • Балсам за усни со CBD 50 mg, бадемово масло и витамин Е.
  • Ги заштитува и негува сувите и испукани усни.

50 mg CBD / 10ml

Туба од 10 ml

1,306 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.