CANNABO СЕТ ДНЕВЕН КРЕМ НОЌЕН КРЕМ И КРЕМ ЗА РАЦЕ

ДЕТОКСИЦИРА – ЗАШТИТУВА – ХИДРИРА – РЕГЕНЕРИРА

  • Дневен крем со CBD 50 mg, хијалурон, колаген, витамин E и пантенол.
  • Ноќен крем со CBD 50 mg, хијалурон, колаген, ретинол, витамин E и пантенол.
  • Има anti-age ефект, детоксицира, хидрира, регенерира и заштитува од предвремено стареење на кожата.

Туби 50 ml

КРЕМ ЗА РАЦЕ

ЗАШТИТУВА-ХИДРИРА-РЕГЕНЕРИРА

  • Крем за раце со CBD 50 mg, екстракт од невен, витамин E и пантенол.
  • Штити , хидрира, регенерира и заштитува од предвремено стареење на кожата.

Туба од 50 ml

1,327 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.