CANNABO ШАМПОН

ДЕТОКСИЦИРА-ЗАШТИТУВА-РЕГЕНЕРИРА-НАМАЛУВА ИРИТАЦИИ

  • Шампон за секојдневна употреба со природен CBD, екстракт од бршлен и пантенол.
  • Ја подобрува циркулацијата и размената на хранливи материи во фоликулите на влакната со што придонесува за намалено опаѓање на косата. Го намалува мастењето на косата, ги ублажува иритациите на скалпот и создавањето на првут.

Пластично шише 150 ml

594 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.