CARDHU 12 Виски

0,7 л

3,100 ден

Опис

Најпродаваното виски во Шпанија,со слатки ноти во аромата и префинет вкус.

12 YO

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.