CARIOCA ACQUARELL Дрвени боици

• 24 дрвени боици акварел
• Воден ефект на акварел со употреба на четка и вода
• Интензивни бои
• Меко пишување

302 ден

Нема на залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.