CARIOCA BABY COMBINO ROBOT Сложувалка и боенка за деца

• Поедноставена сложувалка за деца од 24 месеци
• 12 бифацијални дамки во боја
• Плочките можат да се комбинираат заедно за да создадат различни слики
• Содржи 8 супер фломастери кои се лесни за миење 2+

583 ден

Само 2 останати во залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.