CARIOCA BABY COMBINO Сложувалка и боенка за деца

12 слики за боење & моделирање и 8 супер маркери

2г +

583 ден

Само 2 останати во залиха

Опис

• Поедноставена сложувалка за деца од 24 месеци
• 12 бифацијални дамки во боја
• Плочките можат да се комбинираат заедно за да создадат различни слики
• Содржи 8 супер фломастери кои се лесни за миење 2+

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.