CARIOCA COLORING PUZZLE Сложувалка со фломастери

Сложувалка + 12 фломастери

660 ден

Само 2 останати во залиха

Опис

  • Сложувалка од 70х35 см
  • 35 парчиња двострано и целосно обоени
  • Јачината на картонот и прецизноста на споевите го олеснува составувањето дури и за најмалите деца
  • 12 фломастери лесни за миење

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.