CARIOCA CREATE & COLOR 3D Слон

POP-UP модел + 18 супер фломастери

671 ден

Само 2 останати во залиха

Опис

• POP-UP модел за креирање и боење + 18 супер фломастери кои се лесни за миење
• Може да служи како држач за боички

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.