CARIOCA Магични фломастери

10 маркери

138 ден

Нема на залиха

Опис

• Кутија со 10 маркери, 9 кои ја менуваат бојата + магично мастило ја менува бојата
• Со користење на маркерот Magink вклучен во пакетот, може да се добијат две бои
• Вентилирано капаче
• Блокиран врв 6 мм
• Направено во Италија

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.