CARIOCA STAMPERELLO Фломастери со печат

 

12 парчиња

318 ден

Нема на залиха

Опис

• Кутија + 12 фломастери со печат
• 12 бои + различни печати
• Нетоксично мастило за перење

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.