CARIOCA Темперни бои

5 бои

148 ден

Само 2 останати во залиха

Опис

• Комплет од 5 бои од 12 ml
• Бои што можат да се мешаат заедно и да се применат на сите порозни материјали
• Лесни за перење

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.