CARIOCA TITA Дрвени боици

24 боици

182 ден

Нема на залиха

Опис

• Кутија со 24 боици
• Шестоаголно тело
• Светли бои и меко пишување
• Безбеден и супер отпорен на пад, врв од 3 mm

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.