CARIOCA TITA ERASABLE Дрвени боици

12 боици

121 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

• Кутија со 12 боици
• Шестоаголно тело
• Светли бои и меко пишување
• Безбеден и супер отпорен на пад,врвот од 3 mm
• Не се распаѓа ако се скрши и не скрши ако падне

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.