CARIOCA Водени боици

24 бои

192 ден

Нема на залиха

Опис

• Комплет од 24 акварели и 12 акварели
• Бои во брилијантни пастили
• Лесно се мешаат заедно

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.