CARRERA Кола Акробат со далечинско Turnator 6+

 • Carrera Turnator e неверојатно возило кое изведува акробатски превртувања и вртења. Колата се движи во сите можни правци
 • Turnator  поседува две лица (шасии) сребрена и црвено-црна.Поради превртувањата често ќе ги гледате и двете.
 • Прецизен далечински управувач од 2,4 GHz за прецизно управување без пречки во сите правци – 360 степени.
 • Телото е изработено од специјална еластична пластика.
 • Во сетот се вклучени кола, далечинско, батерии и полнач…веднаш може да се игра!!!
 • Водо-отпорна и со огромни пневматски тркала со дијаметар од 10цм
 • Неверојатна брзина до 20км/час на било каков терен.
 • Големо возило со димензии 25,5*25,5*10цм.
 • 80 минути полнење за 20 минути максимален адреналин.
 • За деца од 6 години нагоре
 • Сразмер 1:16.

6,700 ден

Опис

YouTube видео за карактеристиките на : Turnator

https://youtu.be/uuOknSolMRw

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.