CARRERA Кола со далечинско First Racer 3+

  • Вистинска тркачка кола со прекрасен дизајн и црвено бела боја спремно чека на својата прва трка.
  • Наменета за деца од најрана возраст – од 3+ години.
  • Со големи меки пневматски тркала со кои тркачката кола просто лизга во просторот.
  • Со прекрасно ергономско далечинско прилагодено на мали деца – 2,4GHz без пречки во играњето.
  • Со брзина од 5 км/час и забавни звуци и светла кои работат .
  • Во сетот вклучени – кола, далечинско и батерии – веднаш може да се користи.
  • 20 минути игра со едно полнење.
  • Димензија на возилото 23*13*8 цм.
  • За деца од 3 години нагоре
  • Сразмер 1:20.

3,800 ден

Опис

YouTube видео за карактеристиките на : First Fire Engine

https://youtu.be/lmR5RcbqfkA

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.