CARRERA Pull&Speed колички Super Mario Twin Pack 3+

  • Super MARIO Kart twin pack е сет од 2 колички со омилените ликови Mario и Luigi.
  • Официјалната Nintendo лиценца и деталната изработка ги прави овие количиња вистинска желба за сите колекционери.
  • Количките работат на принципот Pull & Speed -повлечете ги наназад и потоа сами се движат.
  • Конструкцијата е изработена од цврста некршлива пластика.
  • За деца од 3 години нагоре.
  • Должина на количка 7цм.
  • Сразмер 1:43.

1,040 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.