CARRERA Quad мотор со далечинскo Super Mario QUAD

  • Super Mario овојпат вози мотор и тоа QUAD со 4 големи робусни тркала погодни за возење на секаков “off road” терен.
  • Произведено со официјална Nintendo лиценца.
  • Прецизен далечински управувач од 2,4 GHz за прецизно управување без пречки во сите правци – 360 степени.
  • Во сетот се вклучени quad -мотор, далечинско, батерии и полнач…веднаш може да се игра!!!
  • Брзина до 09км/час на било каков терен.
  • Димензии на возилото е 19,4*19,4*14,7 цм.
  • 50 минути полнење за 30 минути незаборавна забава.
  • За деца од 6 години нагоре
  • Сразмер 1:20.

4,050 ден

Опис

YouTube видео за карактеристиките на : Super Mario Kart Mach 8

https://youtu.be/o9RiZtoKGN0?list=RDCMUCe7miXM-dRJs9nqaJ_7-Qww

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.