CARRERA Тркачка Стаза Cars Power Duell 3+

  • Вистинска бркотница на тркачката стаза со омилените јунаци од серијата Cars – Lightning McQueen and Jackson Storm .
  • Наменета и прилагодена за деца од најрана возраст – од 3+ години.
  • Должина на стаза 2,4 метри заедно со прекрасни слики за декорација на истата.
  • Карусел или spintop кој се врти при секое поминување на вашите јунаци
  • Потребни 4*C батерии (не се вклучени во сетот).
  • Димензија на сетот 93*45 цм.
  • За деца од 3 години нагоре
  • Сразмер 1:50.

3,610 ден

Опис

YouTube видео за карактеристиките на : First Fire Engine

https://blob:https://www.youtube.com/3646af0b-9d58-4855-96d2-adab7a8efc8f

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.