Cars & Planes Транспортер за автомобили

1,499 ден

Опис

Започнете го своето забавно патување и пренесете ги вашите омилени автомобили на следното место каде што ќе се натпреварувате со нив и ќе покажете колку се тие навистина брзи и моќни.
Камионот ви овозможува пренесување на 12 автомобили истовремено, секој на посебно определена позиција како нивното пренесување би било сигурно и безбедно.
Двете врати на камионот се отвараат странично така што ќе можете брзо и лесно да ги поставите своите автомобили.
Сетот вклучува еден камион-пренесувач и еден автомобил.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.