Cars & Planes Тркачка патека

1,999 ден

Опис

Оваа мини патека за натпреварување е пакување на уникатна акција и освојување на титули. Поставете ги најдобрите натпреватувачки автомобили на врвот на патеката, а потоа притискајте на црвеното копче повеќе пати. Мини возилата ќе почнат да возат со нивната најголема брзина! Гледајте ги автомобилите како се натпреваруваат и како се вртат надоле.
Обидете се да ја одбегнете оградата која се наоѓа странично на патеката, да не ја загубите битката која веќе сте ја започнале.
Овој натпреварувачки сет е многу компактен за чување и за пренесување од едно на друго место.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.