Cedevita Цедевита

 

1 кг

316 ден

Исчисти

Опис

ДНЕВНА ДОЗА
НА ВИТАМИНИ

Cedevita ефикасно надополнува или целосно ја надоместува секојдневната потреба од 9 витамини: B комплекс, C и E кои се од суштинско значење за урамнотежено функционирање на нашиот организам.

Дополнителни информации

ТежинаНедостапно
Вкус

Портокал, Лимон

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.