CLEMENTONI 12 Soft Blocks Set Сет меки коцки

12 Soft Blocks Set вклучува 12 меки коцки за играње . Може да се редат или склопуваат заедно за да се направат најразлични нови убави форми. Вашето дете може да си игра , џвака и нагмечува коцките со целосна безбедност .

6м-18 м

38 x 18 x 6 см

454 гр

790 ден

Само 1 останати во залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.