CeraVe DAILY MOISTURIZING LOTION Хидрантен лосион 236ml

Хидрира и помага во обновување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото.
Содржи 3 есенцијални церамиди и хијалуронска киселина.

 

Начин на употреба: нежно нанесете на кожата. Погодно за деца и возрасни. Не нанесувајте на пределот околу очите. Ако дојде до контакт, темелно исплакнете со вода.

909 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.