CeraVe DAILY MOISTURIZING LOTION Хидрантен лосион 473ml

За сува до многу сува кожа. Хидрира и помага во обновување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото.
Содржи 3 есенцијални церамиди и хијалуронска киселина.

НЕКОМЕДОГЕНО. БЕЗ МИРИС. ХИПОАЛЕРГЕНО.

Начин на употреба: нежно нанесете на кожата. Погодно за деца и возрасни. Не нанесувајте на пределот околу очите. Ако дојде до контакт, темелно исплакнете со вода.

1,106 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.