CeraVe FOAMING FACIAL CLEANSER Пенлив гел за чистење 473ml

За нормална до масна кожа. Чисти и го отстранува вишокот на себум без нарушување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото.
Содржи 3 есенцијални церамиди, ниацинамид и хијалуронска киселина.

БЕЗ МИРИС. ХИПОАЛЕРГЕНО.

Начин на употреба: производот нежно нанесете го на влажна кожа.
Исплакнете.

1,120 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.