CeraVe HYDRATING CLEANSER Хидрантна емулзија за чистење 473ml

За нормална до сува кожа.
Чисти и хидрира без нарушување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото.
Содржи 3 есенцијални церамиди и хијалуронска киселина.

1,181 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.