CeraVe HYDRATING CREAM-TOFOAM CLEANSER Кремасто пенаста емулзија за чистење 236ml

За нормална до сува кожа.

Чисти, хидрира и отстранува шминка без нарушување на заштитната бариера на кожата. Со 3 есенцијални церамиди, амино киселини и хијалуронска киселина.

ОТСТРАНУВА ШМИНКА. БЕЗ МИРИС |НЕЖНА ЗА КОЖАТА | НЕУТРАЛНА рН.

Упатство за употреба: Масирајте го производот на влажна кожа. Добро исплакнете. Избегнувате директен контакт со очите. Ако дојде до контакт, темелно исплакнете со вода. MVE технологија. Контролирано ослободување за целодневна хидратација.Амино киселини. Тие помагаат во привлекување и задржување на водата на кожата

1,068 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.