CeraVe HYDRATING OIL CLEANSER Хидрантно масло за чистење 236ml

За нормална до екстремно сува кожа.

Погодно за бебиња и кожа склона кон атопија. Чисти, хидрира и смирува без нарушување на бариерата на кожата. Содржи 3 есенцијални церамиди, триглицериди и сквалан.

УПОТРЕБА: Втријте го хидратантното масло на влажна кожа. Исплакнете. Погодно и за возрасни и за бебиња. Погодно е и за луѓе со кожа склона кон атопија. Избегнувајте контакт со очи. Во случај на контакт со очи, обилно исплакнете со вода.

БЕЗ ПАРФЕМИ | НЕКОМЕДОГЕНО | БЕЗ ЧУВСТВО НА МАСНОТИИ

1,050 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.