CeraVe RENEWING SA FOOT CREAM Обновувачки крем за стапала 88ml

За екстремно сува, груба, нерамна кожа Ексфолира и хидрира за да ја смири и подобри текстурата на кожата.
Омекнува и помага во обновувањето на кожната бариера.

Содржи: салицилна киселина, церамиди и амониум лактат.

БЕЗ МИРИС.

671 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.