НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA CHEEK STICK PINK BREEZER Руменило во стик

288 ден

Опис

За сите кои сакаат нешто повеќе од руменило!Три нијанси на руменило во стик:

1.Coctail peach

2.Coral party

3.Pink breezer

Руменило во стик CHEEK STICK создава блескав и здрав тен.Поради својата специфична кремаста структура успешно се соединува со подлогата на лицето и дава потполно природен изглед на кожата.

Благата мирисна нота на праска дополнително ја истакнува палетата на бои на руменилото во стик CHEEK STICK.Збогатен е со витамин Ц и масло од јојоба и shea butter.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.