Промоција!

Children’s Place Џемпер

621 ден 454 ден

Исчисти

Опис

Состав :

Памук: 60%

Полиестер: 40%

Дополнителни информации

Величина

18-24 м

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.