Chivas Regal 12 Year Old Blended Scotch Whisky 700мл

Арома : мед, ванила
Aлкохол 40 %

2,390 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.