Christmas Bauble 3D Puzzle-Ball Green Сложувалка

  • 3D сложувалка-топка со 56 парчиња
  • Големина на сложувалката : дијаметар 7.5 cm
  • Возраст: 6+

390 ден

Опис

Внесете го празничниот дух додека ја составувате оваа забавна божиќна бајка. Доаѓа дури и со конец за да можете да го закачите од вашата елка! Нашата 3D сложувалка Pokeball од 56 парчиња е изработена со врвен квалитет и кога е завршена имаат дијаметар од 7,5 см. Одлични 3D загатки за деца од 6 години и повеќе Доаѓаат со пластичен држач за да можете да ја поставите вашата завршена 3D сложувалка изложена во вашата соба за сите да му се восхитуваат! Оваа загатка користи уникатни пластични парчиња, кои се спојуваат за да изградат цврст и силен модел. Нема потреба од лепак! Или составете со око или користејќи ги броевите на задната страна.

  • Високо-квалитетни компоненти – Сложувалките на Ravensburger се со врвен квалитет, содржина и материјал.
  • Перфектно совпаѓање – Без разлика која е големината на делчињата, секое од нив перефктно се совпаѓа.
  • Секое делче е уникатно – Ravensburger сложувалките се составени од делчиња со уникатна форма и ниедно од нив не се повторува.
  • Ravensburger има традиција на изработка на сложувалки и игри, повеќе од 130 години.
  • Совршено изработените делчиња овозможуваат точно и лесно вклопување, без потреба од лепак!

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.