ЧУДНА ШУМА Азбукварка боенка

 

Весела боенка за боење на буквите од азбуката и нивно учење придружувано со графомоторички вежби. Одличен комплет со ХИТ книгата „Азбукварка“!

  • Авторка и илустраторка: Наташа Костовска
  • Формат: А4 хоризонтален
  • Повез: мек
  • Број на страници: 32
  • ИСБН: 978-608-4938-33-0

180 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.