ЧУДНА ШУМА Гатанки мали одговор им фали 1

Во книшкава ќе најдеш петнаесет гатанки и, се разбира, петнаесет одговори претставени со весели цртежи. За да го дознаеш одговорот на секоја гатанка, само треба да завртиш на следната страница.

  • Ванчо Полазаревски
  • Алексеј Костовски (илустратор)
  • Формат: 120 х 140 мм
  • Повез: мек
  • Број на страници: 32
  • ИСБН: 978-608-4938-32-3
  • Година на издавање: 2022

150 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.