ЧУДНА ШУМА Пу за Мите, пу за сите!

Автор: Владимир Лукаш
Стихозбирка, флип-книга, приказна во стихови за еднорогот Мите и другите животни од чудната шума и смеење до солзи – и за мали и за големи.
264 страници, мек повез, формат А5, ИСБН: 978-608-4938-31-6, година на издавање 2022

500 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.